Kontakt oss

Bli medlem i Oslo Kamera Klubb

Her finner du e-postadresser til medlemmene i styrene og medlemmer med spesielle verv.

Leder: Janne Myhre Claassen
leder@oslokameraklubb.no
Sekretær: Hanne Lund Mathisen sekretaer@oslokameraklubb.no
Informasjonsansvarlig: May Haukås info@oslokameraklubb.no
Kasserer: Ellen Alvin kasserer@oslokameraklubb.no
Utstyr og klubbromsansvarlig: Terje Angeltveit klubbrom@oslokameraklubb.no
Medlemskort: Terje Angeltveit medlemskort@oslokameraklubb.no
Leder videostyret: Frank Evensen videoleder@oslokameraklubb.no
Leder fotogruppa: Rune Bergsvendsen fotoleder@oslokameraklubb.no
Kursleder: Terje Skåre kurs@oslokameraklubb.no
Hovedstyret hovedstyret@oslokameraklubb.no
Fotostyret fotostyret@oslokameraklubb.no
Videostyret videostyret@oslokameraklubb.no
Spørsmål om nettsiden webmaster@oslokameraklubb.no