Vil du støtte Oslo Kamera Klubb?

Hvis du ønsker å støtte klubbens arbeid, kan du gjøre det via grasrotandelen eller direkte på VIPPS til Oslo Kamera Klubb på #126699.

Grasrotandelen

Grasrotandelen er en ordning fra Norsk Tipping, hvor du som registrert spiller kan velge en klubb eller forening du ønsker å støtte – din grasrotmottaker. Da vil 7 % av din innsats gå direkte til klubben eller foreningen du velger. Ved spill på Multix og Instaspill gjelder en egen prosentsats. Du kan velge Oslo Kamera Klubb som grasrotmottaker hos en av Norsk Tippings kommisjonærer eller via deres nettside. Grasrotandelen går ikke ut over innsatsen eller premien din.

Klubbens organisasjonsnummer er 991 594 523.
Les mer på www.grasrotandelen.no. Her kan du også følge med på hvor mye grasrotandelene genererer for de enkelte mottakerne.

Takk for din støtte!