OKKs årsmøte mandag 29. februar klokken 1800

Mandag 29. februar klokken 1800 (merk tiden!) starter årsmøtet i Oslo Kamera Klubb. Som »medeier» regner vi med at du stiller, og at du har betalt årskontingenten – hvis ikke, har du ikke stemmerett på møtet. Årsmøtet er klubbens øverste organ og her kan alle gi sitt besyv med: delta i valg, sjekke regnskap og økonomi, kikke styret i kortene, rekapitulere fjoråret, få et glimt av fremtiden… kort sagt være med å forme OKK til vårt felles beste. Årsmøtedokumentene er sendt ut via nyhetsbrev og e-post, last ned og les – da stiller du godt forberedt. Har du ikke fått dem, kontakt oss på info@oslokameraklubb.no, så sender vi dem til deg.
Etter årsmøtet tar vi i mot arkitekturfotografen Are Carlsen fra klokken 1900. Da kan du se frem til en spennende fotograf med inspirerende bilder – og regner med at ingen stoler står tomme… Velkommen til Oslo Kamera Klubbs årsmøte klokken 1800!