Foto.no er nå OKKs nye sponsor.

Styret i OKK er glade for å presentere vår nye sponsor for 2018 -19:  foto.no

Mange av dere kjenner sikkert til navnet fra før. Foto.no har vært Norges største redaksjonelle side for fotointeresserte siden 1996. Høsten 2016 åpnet foto.no nettbutikk sammen med gründerne og en del av nøkkelpersonene fra FotoVideo (nå Scandinavian Photo). Og 1. april åpnet ny butikk i Barcode, rett ved Oslo S. 

Ved å melde seg inn i foto.no kan man og få tilsendt gode tilbud og i tillegg få tilgang til de brukerstyrte aktivitetene som bruktmarked, konkurranser, bildekritikk og forum. Sponsoratet går bl.a. ut på at OKK får gavekort som premier til konkurransene våre. I tillegg får vinner av Ukens bilde printet og utstilt sitt bilde i butikken i Barcode. Det vil også gis faste rabatter på noen produkter til klubbens medlemmer.

Styret i OKK er svært fornøyd med avtalen og ser fram til samarbeidet 2 år framover. Vi vil sende mer informasjon om detaljer i avtalen i eget nyhetsbrev om ikke lenge. I mellomtiden oppfordrer vi medlemmene til å ta en tur til butikken.