Er du interessert i tilgang til mørkerom?

Lengter du til bake til før-digital tid og magien (og lukta) i mørkerommet? Thor og Christer har vært og sett på et mørkerom som kan stilles til disposisjon for klubbens medlemmer vederlagsfritt hvis man får i stand en interessegruppe. Tanken er å skape et levende miljø i og rundt mørkerommet. Lokalet eies av et designfirma som holder til i Strøget, der hvor mandagsutlfuktene hadde møteplass inntil i fjor. Det ble også opplyst om at det kan la seg gjøre å stille ut bilder i Strøget-passasjen.
Rommet er velutstyrt med fargehode til 6×9 og småformat med diverse objektiver, scannere, tørketrommel til barytt og kar med stor vask. Det mangler et utluftingsrør til vinduet. Dette er arbeid gårdeier (Thon) har lovet å ta tak i.
De som kunne tenke seg å være med på dette, sender snarest en mail til christerbell@me.com så innkaller han til et infomøte.