Medlemmer stiller ut på Galleri Albin Upp

Dag Thrane, Tom Simonsen og Tone Kråkenes stiller ut på Galleri Albin Upp i Briskebyveien 42, i  perioden 20. desember til 15. januar. Ta turen til galleriet og se flotte bilder, tatt av tre dyktige OKK-fotografer.

TONE viser sitt prosjekt med blomsterportretter. Prosjektet har utviklet seg over tid. Det varierer i temperament og årstid, men  tema er alltid det samme; portretter av blomster i sort/hvitt. Hun har gitt prosjektet navnet «Morfars hage».
 

DAGS fotografering dreier seg sjelden om et bestemt motiv, men oftere om en følelse, en stillhet og enkelhet som gjerne kalles minimalisme.

TOM viser fotografier tatt med et litt melankolsk, ensomt «filter». Bildene kan gjerne fremstå som en nostalgisk dokumentasjon på noe forgangent og kanskje savnet. .

Utstillerne håper klubbens medlemmer tar turen innom både før jul eller i romjulen, i tillegg til på vernissasjen, som finner sted tirsdag 3. januar kl. 18.00.

Les mer på galleriets nettside

Velkommen!