Klubben feirer 101 års dag 21. mars

Siden vi ikke fikk feiret klubbens 100 års dag i fjor, tar vi det igjen i år. Vi ønsker klubbens medlemmer velkommen til en uhøytidelig feiring på Vega scene mandag 21. mars kl. 18.00 – 22.00. Her blir det foredrag ved Nina Sørlie, utdeling av utmerkelser, mat og drikke.

Nina Sørlie forteller om Møllersamlingen

Nina Sørlie har master i kunsthistorie og har de siste årene vært rådgiver og kurator for Møllersamlingen, landets største samling av fotokunst. Hun skal vise bilder og fortelle om utvalgte bilder fra samlingen.

Utmerkelser, mat og drikke

Etter foredraget blir det utdeling av utmerkelser ved Walter N. Dragland før vi avslutter med tapas, drikke og den gode samtalen.

Påmelding

Siden det blir matservering, må vi vite hvor mange som ønsker servering. Vi har lagt ut et påmeldingsskjema nederst på siden for møtet 21. mars.  Merk at du må være innlogget for å se det. Fristen for å sende inn skjemaet er torsdag 17. mars kl. 16.00. Klubben sponser arrangementet og egenandelen er kr. 149.

Vi håper flest mulig har anledning til å feire klubben denne kvelden!